Tööõigus

Küsimus: Kuidas arvutatakse puhkusetasu?13.04.2011

Tere,
Puhkust antakse enamasti kahe nädala kaupa, kuid puhkusetasu kahe nädala eest on alati olnud märgatavalt väiksem, kui kahe nädala töötasu. Kuidas puhkusetasu arvutatakse?

Vastus: Tiit Kruusalu, juhatuse liige, METI personaliabi OÜ, www.metiabi.eu; www.facebook.com/METIabi

Tere,
Soovitan Teil raamatupidamisest küsida, kuidas on Teie puhkusetasu arvutatud. Teoreetiliselt on küll võimalik, et puhkusetasu on töötasust väiksem, sest seda arvutatakse teise metoodika järgi, kui töötasu.
Selgituse puhkusetasu arvutamise metoodika kohta leiate siit: http://www.palk.ee/artikkel.php?uid=9 .

Lugupidamisega:

info@metiabi.eu
www.metiabi.eu