Tööõigus

Küsimus: Töölepingu peatamine29.04.2011

Kas on võimalik ajutiselt tööleping peatada, kui saaksin kolmeks kuuks tasuvamat tööd mujal?

Vastus: Tiit Kruusalu, juhatuse liige, METI personaliabi OÜ, www.metiabi.eu; www.facebook.com/METIabi

Tere,
Pean võimalikuks tasustamata (palgata) puhkuse võtmist. TLS ei reguleeri tasustamata puhkuse andmist tööandja poolt, kuid see ei ole keelatud. Eelduseks on kokkulepe tööandjaga ja loomulikult tuleb see ka korrektselt vormistada.
Soovin Teile edukaid läbirääkimisi tööandjaga.

Lugupidamisega:

info@metiabi.eu
www.metiabi.eu