Tööõigus

Küsimus: Töölepingu lõpetamine seoses tööandja pankrotiga06.05.2011

Tere,
Millal lõppeb tööleping, kui tööandjale on täna välja kuulutatud pankrot ja on määratud pankrotihaldur? Kas töötajad peavad homme tööle tulema?

Aitäh!

Vastus: Tiit Kruusalu, juhatuse liige, METI personaliabi OÜ, www.metiabi.eu; www.facebook.com/METIabi

Tere,
Sellisel juhul lõpetab töölepingu pankrotihaldur TLS § 89 lg 2 p 2 alusel (koondamine on töölepingu erakorraline ülesütlemine tööandja pankroti väljakuulutamisel...). Millal tööleping lõpetatakse, seda peaksite küsima pankrotihaldurilt.
Soovin Teile edu uue töökoha otsinguil.

Lugupidamisega:

info@metiabi.eu
www.metiabi.eu