Tööõigus

Küsimus: Tähtajalise töölepingu tühistamine06.05.2011

Tere!
Töötasin 1.maini 2011 korteriühistu tegevdirektorina. Uue töölepingu sõlmisin 04.aprillil KÜ juhatusega, tähtajaga 1 aasta algusega 1.mai 2011.
Siis tuli 18.aprillil 2011 osa juhatusest kokku ja otsustas lepingu tühistada.
Mis on minu õigused ja kuidas edasi toimida?

Vastus: Merike Michelson, info- ja personalitöö, METI personaliabi OÜ, www.metiabi.eu; www.facebook.com/METIabi

Tere.

Antud informatsiooni põhjal ei pea õigeks lepingut nägemata ning tühistamise alust teadmata jagada nõuandeid, mis võivad ekslikeks osutuda.

Lugupidamisega
Merike Michelson

http://www.metiabi.eu
info@metiabi.eu