Tööõigus

Küsimus: Töölt vabastamine kolleegi laimu tõttu12.05.2011

Kui mu töökaaslane laimab mind alusetult juhatajale ja selle tagajärjel ütleb mulle juhataja töökoha üles, kuna ma olin aiutine tööline puhkuste ja haigestumiste ajaks ja mul on tähtajaline tööleping. Mida ma saan edasi teha, sest ma ei ole sellega nõus.

Ette tänades

Vastus: Tiit Kruusalu, juhatuse liige, METI personaliabi OÜ, www.metiabi.eu; www.facebook.com/METIabi

Tere,
Töölepingu ülesütlemiseks peab olema seaduslik alus. Kui Te tunnete, et Teiega töölepingu ülesütlemine ei olnud põhjendatud, siis on Teil võimalus pöörduda töövaidluskomisjoni poole.

Lugupidamisega:

info@metiabi.eu
www.metiabi.eu