Tööõigus

Küsimus: Kas etteteatamisaeg pikeneb haiguslehe päevade võrra?13.05.2011

Kui ma annan sisse lahkumisavalduse ja jään siis haiguslehele, kas tööleping lõpeb minu osutatud kuupäeval (kuuajase etteteatamise korral) või pikeneb see aeg haiguslehe päevade võrra?

Vastus: Merike Michelson, info- ja personalitöö, METI personaliabi OÜ, www.metiabi.eu; www.facebook.com/METIabi

Tere.

Lahkumisavalduse esitamisega avaldate soovi oma tööleping korraliselt üles öelda (TLS § 85).
Kuna töötaja soov on püha, siis Teie töösuhe ei pikene töövõimetuse aja võrra vaid lõpeb avalduses märgitud kuupäeval.

Õigeid valikuid soovides,

Merike Michelson

http://www.metiabi.eu
info@metiabi.eu