Tööõigus

Küsimus: Palga vähendamine kehtib juba pikka aega18.05.2011

Kas on õige tööandja tegevus - kui hakkas n.ö. masu aeg, siis võeti palgast suusõnaliselt 1000 krooni maha? See aga kehtib siiamaani, juba 2 aastat.
Kuna meil on tükitöö, siis teeme n.ö. tasuta tööd 1000 krooni eest kuus.

Vastus: Tiit Kruusalu, juhatuse liige, METI personaliabi OÜ, www.metiabi.eu; www.facebook.com/METIabi

Tere,
Tööandja on kohustatud maksma ja Teil on õigus nõuda töölepingus kokkulepitud töötasu. Selline "suusõnaline" tegevus ei ole õige.

Lugupidamisega:

info@metiabi.eu
www.metiabi.eu