Politsei

Küsimus: Kas autole on lubatud paigaldada LED ventiilikorgid?01.10.2014

Kui ma soovin autole paigaldada LED ventiilikorgid, siis millised värvid on lubatud, millised keelatud (roheline, roosa, punane, sinine, valge)?

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Sõidukile on lubatud paigaldada ainult mootorsõiduki ja selle haagise tehnonõuetes (Majandus- ja kommunikatsiooniministri 13.06.2011 määrus nr 42) käsitletud valgustus- ja valgussignalisatsiooniseadmeid. Teie poolt kirjeldatud seadmeid ei ole kirjeldatud, seega sõidukile ei tohi neid paigaldada.

Kõnealune määrus leitav siit: https://www.riigiteataja.ee/akt/117092014012