Politsei

Küsimus: Mida teha, kui sa näed või kuuled midagi väga õudsat?11.05.2016

Mida teha, kui sa näed või kuuled midagi väga õudsat - nagu õudusfilmis? Sa kahtled, kas helistada politseisse või mitte. Kuna tead, et selleks ajaks kui politsei kohale jõuab on kõik möödas. Sekkuda sa ei saa, kuna see ei ole mõistlik. Sa ei näe seda väga lähedalt vaid eemalt, seega autonumbreid sa ei näe ja inimesi hiljem ära ei tunne. Sa tead vaid kohta, kus see toimus.

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere

Kui on kahtlus, et kellegi elu või tervis on ohus, siis tuleb helistada 112.