Politsei

Küsimus: Kuidas saaks kuulekas välismaalane, kellel ei ole aadressigi, maksta liikluskaamera kiiruse ületamise trahvi?11.05.2016

Olen välismaalane. Liikluskaamera tegi klõpsu. Omast arust sõitsin õigel kiirusel 70 km h. Pärnu poolt teine kaamera. Võib-olla ka oli märk muutunud 50, ei tea, pole kiiruse ületaja. Ainult kui kogemata tähelepanematusest. Muidugi see pole vabandus, ega otsigi vabandusi. Kuid mida teen? Mul pole isegi tiguposti? Kas ei ole tõesti mingit telefoninumbrit, kuhu helistada? Kuidas siis need välismaalased käituvad, kes ei oska Eesti keelt, kuid on sõnakuulelikud kodanikud ning soovivad omad pahandused lahendada? Aitäh

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere

Teil tuleks helistada numbril 612 3280.