Politsei

Küsimus: Kas võib kutsuda politsei, kui korteriomanik on andnud korteri üürile äritegevuseks?11.05.2016

Tere,
Kas mul õigus pöörduda politsei poole, kui korteriühistus korteriomanik andis üürile oma korter mitte elamiseks vaid äritegevuseks. Mis toimub korteris - käivad võõrad inimesed, võõrad autod päeval ja õhtul. Korteriomanik ise juhatuse liige. Kõigi korteriomanike nõusolekut ei ole ja korteriühistu üldkoosoleku otsuse luba ka ei ole antud. Korteris osutatakse teenuseid, kas on võimalus politsei kutsuda kohale.

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere

Tegemist ei ole olukorraga kuhu PPA sekkuda saab. Äritegevus korteris ei ole seadusega keelatud.
Palun tutvuge vastusega nr 3:
http://www.meiekodu.ee/kusimustele-vastab-invictus-oigusburoo-november-2015/