Politsei

Küsimus: Milliseid toiminguid või andmete muutusi registrites peab ette võtma seoses perekonnanime vahetusega?11.05.2016

Elukaaslane võttis endale tagasi neiupõlve perekonnanime. Küsimus on aga, mis saab temale kuuluva kinnisvaraga seoses nimevahetusega. Kas tuleks notaris uued lepingud vormistada, või kuhu perekonnanime vahetuse korral, seoses omandiõigustega veel kindlasti tuleks pöörduda?

Lugupidamisega!

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere

Vahetada tuleb dokumendid - isikutunnistus, pass, juhiluba. Omandiõigustega seoses tuleb pöörduda küsimustega vastavate registripidajate poole, kinnisavara puhul kinnistusportaali infoteeninduse poole: infotelefon 680 3160; e-post: rik.kinnistuportaal@just.ee