Politsei

Küsimus: Kas alaealine tohib omada ja tarbida e-sigaretti tingimusel et "e-vedelik" on nikotiinivaba?04.10.2016

Kas alaealine tohib omada ja tarbida e-sigaretti tingimusel et "e-vedelik" on nikotiinivaba?

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere

Ei või.
Aluseks on Tubakaseauds:
§ 27. Alaealisele kohaldatav keeld

(1) Alla kaheksateistaastasel isikul (edaspidi alaealine) on suitsetamine, suitsuvaba tubakatoote ja tubakatootega sarnaselt kasutatava toote tarvitamine keelatud.

E-sigarett on tubakatootega sarnaselt kasutatava toote.