Politsei

Küsimus: Kas mina vastutan, kui rendin maja välja ja sinna tulevad alaealised, kes tarbivad alkoholi?04.10.2016

Kui olen ise täisealine ning rendin maja (u 24 tunniks) ning sinna tulnud alaealised tarbivad alkoholi, kas siis mina vastutan nende eest ning kas mina võin selle eest trahvi saada?

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere

Vastaksin Teie küsimusele küsimusega. Kui Teie juurde tuleb seltskond alaealisi kes soovivad Teie maja rentida, et seal kanepit kasvatama asuda. Kas ka siis oleks Teie ainus mure, et ega Teid selle eest karistada saa? Olukorras kus Teil on ette teada, et alaealised kavatsevad Teie renditavat maja kasutada õigusrikkumise toimepanemiseks võiksite pigem keelduda rendile andmisest.