Politsei

Küsimus: Kui jäin Rootsis joobes juhtimisega vahele ja load konfiskeeriti, siis kas see info jõuab Eesti politseini?18.11.2016

Tere!
Nimelt leidis aset kahetsusväärne juhtum, milles jäin Rootsi politseile joobes juhtimisega vahele ning juhiload konfiskeeriti. Trahv on makstud ja load saadeti ARKi. Kas see info jõuab ka Eesti politseini?

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere

Jah, jõuab kuna Politsei- ja Piirivalveamet saab teabe juhtimisõiguse kohta Liiklusregistrist (ARK).