Politsei

Küsimus: Kui kaugele võib minna enesekaitsega, kui koer püüab mind avalikus ruumis rünnata? 18.11.2016

Kui kaugele võib minna enesekaitsega, kui koer püüab mind rünnata? Koer on avalikus kohas lahti. Koera peremeest see ei huvita, et ta koer lahtiselt jookseb.

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere

Sellist piiri ei ole seaduses ette nähtud. Üldine reegel on, et piir on sealmaal kus oht on kõrvaldatud, ehk kus koer enam ei ründa.