Politsei

Küsimus: Kas alaealise poolt alkoholi tarvitamise eest saadud protokoll mõjutab juhilubade tegemist?18.11.2016

Tere! Kui alaealine saab protokolli alkoholi tarvitamise eest, kas karistus on seotud autojuhilubade tegemisega? Kas olukord muutub teise protokolli saamisel?

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere

Ei mõjuta kuid Teid ei ole eelnevalt liiklusrikkumiste eest karistatud.