Politsei

Küsimus: Mida teha, kui ma ei saa kodust eemal viibimise tõttu ID kaardiga avada trahvikviitungit, et ära maksta?18.11.2016

Olen saanud kiiruse ületamise eest trahvi ja see teade on saadetud mulle meilile. Ainuke asi on see, et ma olen ise kodust mitu nädalat eemal ja ei saa seda id-kaardiga avada. Kas ei ole muud võimalust, et ma näeksin endale saadetud trahvikviitungit ja saaksin selle ära maksta? Kuidas maksavad need, kellel näiteks üldse arvutit ja id-kaardilugejat pole?

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere

Sellisel juhul tuleb Teil saata taotlus aadressil menetluskeskus@politsei.ee, et Teile saadetaks trahviotsus paberkandjal. Kindlasti peaks seal taotluses olema ära viidatud ka postiaadress kuhu otsus saata.