Politsei

Küsimus: Kas politseipatrulli ametnik peab ennast esitlema või ametitõendit näitama?19.05.2017

Kui politseipatrull peab tänaval või õuealal kinni inimese seoses helkuriga. Kas peab politseiametnik ennast esitlema või ametitõendit näitama, kui seda küsitakse?

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere

Ennast peab tutvustama sobival hetkel. Ametitõend tuleb küsimise peale esitada.