Politsei

Küsimus: Kuidas saada teada piiriületuspunktis seisvate autode omanikud, kuidas nendega kontakti saada?19.05.2017

Tere. Olen tööasjus 1-2 korda nädalas Koidula piiriületuspunktis, kus siis on silma jäänud ammusest ajast seisvad sõiduautod. Kelle poole ma peaks pöörduma, et saaks teada, kellel kuulub 1 või teine masin. Nimelt oleks soov korrastada piiriala ja saades ehk odava hinnaga endale taastamiseks ja kasutamiseks sõiduauto. Paistab seal küll vanu ja uuemaid masinaid, mis juba pikalt seisnud.

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere

Selliseid andmeid omab Liiklusregister. Kui ei usu, et neid Teile väljastatakse. Võite püüda omanike näiteks läbi sotsiaalmeedia otsida.