Politsei

Küsimus: Mida teha, kui meie maja ees on kaks sõidukit, millel puudub tehnoülevaatus aga mis osalevad liikluses?19.05.2017

Kes kontrollib, kas sõidukil on tehtud tehnoülevaatus? Kas seda on veel vaja teha? Meie maja ees seisavad kaks sõidukit, millel puudub tehnoülevaatus. Need sõidukid on ka igapäevaselt liikluses. Kelle poole peame pöörduma, et need lekkivad sõidukid saaks meie ühistu eest ära?

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere

Kui Te teate mis kell nende juhid sõitu alustavad siis võite selle info saata kohaliku jaoskonnale, kust korraldatakse nende juhtide tabamine.