Politsei

Küsimus: Kas on lubatud parkida kortermaja ees asuvale haljasalale, mis kuulub ilmselt siis majale või linnale?19.05.2017

Tere. Kas on lubatud parkida kortermaja ees asuvale haljasalale (kuulub ilmselt siis majale või linnale)? Mind ennast väga häirib selline teguviis, kuna see tekkinud künnimaa näeb suht rõve välja. Juhul, kui see pole lubatud, siis kuhu ja kuidas sellistest teatada?

Ette tänades

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere

Vastavalt LS § 21 lg p 12 on haljasalal ilma selle omaniku või valdaja loata parkimine keelatud.
Teatada tuleb selles maaomanikule.