Politsei

Küsimus: Kas saaksin anda politsei numbri, et sinna helistataks, sest mulle helistatakse ja tundub, et tegemist on mingi sullerdusega?19.05.2017

Tere
Juba mitmendat päeva helistab lauatelefonile keegi Silvester soravas inglise keeles, tahab ainult rääkida, aga tahab kohe varsti vestluse alguses saada teada ka täisnime. Viimane kord lõpetasin kõne suht järsult, nüüd helistas mingi tibi, sama jutt.
Arvan, et miskid sullerid, annaks heameelega mõne politsei numbri ja paluks sinna helistada, äkki on Teie jaoks huvitav teema.

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere

Kõige lihtsam oleks võõrastele numbritele mitte vastata. Politseil sellist numbrit kuhu häirivad helistajad suunata ei ole.