Politsei

Küsimus: Kas politsei käitus õigesti, kui lubas tööle jääda kolleegi, kes oli alkoholijoobes ja ründas mind?19.05.2017

Tere. Töökaaslane ründas mind töökohal, tekitades mulle füüsiliselt valu ja vigastusi, kohale kutsutud politseipatrull fikseeris tal joobe ja jättis ta tööle edasi. Kas siis inimene, kes teist ründab, pole mitte ohtlik?

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere

Iga sellist olukorda hinnatakse eraldi kohapeal avaneva situatsiooni ja sealt saadud info alusel. Ma ei saa öelda kas otsus oli õige või vale, kuid Teie esitatud küsimusest ei nähtu, et Teie kolleeg oleks peale seda Teid uuesti rünnanud, seega hindasid kolleegid edasist ohtu temast õigesti.