Politsei

Küsimus: Kust on võimalik välja lugeda politseiametniku käitumise kriteeriumeid auto peatamisel ning kus on kirjas peatamise põhjused?19.05.2017

Kust on võimalik välja lugeda politseiametniku käitumise kriteeriumeid auto peatamisel ning kus on kirjas peatamise põhjused?

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere

Peatamise põhjuste loetelu kui sellist ei eksisteri. Nõuded ametniku käitumisele on toodud Politsei- ja Piirivalveseaduses, korrakaitseseaduses ning liiklusseaduses.