Politsei

Küsimus: Kust ma leiaksin oma liiklustrahvi, kui olen selle kviitungi kaotanud ja liikluskuriteoga olen hakkama saanud Lätis?24.11.2017

Tere, kust ma leiaksin oma liiklustrahvi, kui olen selle kviitungi kaotanud ja liikluskuriteoga olen hakkama saanud Lätis? On seda veebipõhiselt võimalik kusagilt leida ja näha, kuhu ja kellele ma raha kandma pean, et seda trahvi enam poleks?

Lugupidamisega

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere

Selle murega peate pöörduma Läti politsei poole. Kontaktid leiate siit: http://www.vp.gov.lv/?id=144&said=144