Politsei

Küsimus: Kes tegeleb, kas politsei või pank, kui minu kontolt on tehtud makse, mida ma ise pole teinud?24.11.2017

Kui minu krediitkaardilt on tehtud ülekanne ostu eest, mida ma pole teinud ja ma olen teinud pangale tagasimaksenõude. Kas on vajalik teha avaldus ka politseisse või tegeleb sellega ainult pank?

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere

Kui keegi on kasutanud Teie krediitkaarti Teie loata siis jah, võite ka PPA-le avalduse esitada.