Politsei

Küsimus: Kas baari turvatöötaja tohib keelata mul baari sisenda, kui mul on kotis suletud alkoholi pudel?24.11.2017

Tere
Kas baari turvatöötaja tohib keelata minul kainena baari sisenemist kui mul kaasas kinnine alkoholi pudel mida ei tõesti ei kavatse baaris sees tarbima hakata ning hoian seda kindlalt endaga kaasas olevas kotis?

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere

Jah, on. Turvatöötaja peab tagama turvalisuse objektil, sealhulgas selle, et külastajad peaksid kinni baari sisekorrast.