Politsei

Küsimus: Kas peaksin avalduse kirjutama, kui minu endine noormees häkib minu kontodele sisse isegi vaatamata paroolimuutmistele?24.11.2017

Tere!
Olen korduvalt vahetanud parooli. Ja kõik on väga erinevad olnud. Kuid, väidetavalt on need "isiku" arvates sarnased, ja nii on ta saanud minu FB'i sisse.
NB! "Isiku ema töötab politseis. Tunnen ennast nagu vang. Isikuks on siis minu endine noormees.

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere

Sugulussidemed ametnikuga ei ole määravad. Tegemist on süüteoga ja Teie avalduse alusel kuulub alustamisele menetlus.