Politsei

Küsimus: Kidas saada lahti hüljatud sõidukist, mis risustab ümbrust?24.11.2017

Tervist
Tallinnas ühe maja juures on juba pikemalt seisnud sõiduk, inimeste ütluste järgi ca aasta. Keegi ümberkaudsetest inimestest ei tea masinast midagi. Uksed lahti. Seest täiesti mädanenud. Materiaalne väärtus olematu. Omanik teadmata. Sõiduk seisab osaliselt hoone uste juures ning takistab igapäevaselt inimeste olmetegevus, vahel ka liiklust. Kuidas sellest sõidukist lahti saada?

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere

Selle murega tuleks pöörduda linnaosavalitsuse või MuPo poole.