Politsei

Küsimus: Mida teha, kui inimene teeb ebameeldivaid postitusi minu kohta?14.02.2018

Kui inimene teeb postitusi minu nime kohta ning soovin, et ta selle eemaldab, kas ta peab seda tegema või ta ei pea seda tegema, või kas selle inimese konto sulgemine on võimalik?

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere
Esimese asjana peate Te ise paluma, et ta selle eemaldaks. Väga palju sõltub siin postituse sisust ja asjaoludes. Kui Teie leiate, et peab eemaldama aga tema leiab, et ei pea eemaldama siis lõpliku otsuse selle kohta saab vastu võtta kohus. Kontot üldjuhul selle tõttu ei suleta.