Politsei

Küsimus: Kas politseiametnikul peab olema põhjus sõiduki peatamisel?09.04.2018

Tere.

Sooviksin teada, kas politsei peab põhjendama miks sõiduk peatati ning samuti millised oleksid tagajärjed kui ma keelduksin muudest toimingudest?

Aitäh!

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere

Juhi küsimisel selgitatakse ka peatamise põhjust. Toimingutest keeldumise tagajärgi selgitatakse samuti enne toimingu läbiviimist või kui neid selgitada palutakse.