Politsei

Küsimus: Kas tohin taotleda õppesõitu eraisikuga kehtiva karistuse ajal?29.08.2018

Tere! Autokool on läbitud, kuid sain trahvi lubadeta sõidu eest, mille ka tasusin. Küsimus siis selline, et kas ma tohin taotleda õppesõitu eraisikuga, kehtiva karistuse ajal. Karistus aegub juunis. Tänan ette vastuse eest.

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere
Selle küsimusega on mõistlik pöörduda vastavaid lube väljastava asutuse, ehk Maanteeameti poole: www.mnt.ee