Politsei

Küsimus: Kas liblikanuga pääseb tollist läbi?29.08.2018

Tere! Kas ma võin tellida internetist ühe libliknoa? Ma tahan sellega kodus lihtsalt trikke teha. Noa tera pikkus on üle 8.5 cm aga ei ole kahelt poolt teritatud. Kas seda tellida on lubatud? Kui see eesti tolli jõuab kas see konfiskeeritakse ära?

Aitäh vastamast!

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere
Teie kirjelduse põhjal ei ole alust keelata selle loa importi. Siiski kodus trikkide tegemiseks on mõistlik hankida mõni spetsilaane treeningversioon sellest tootest.