Politsei

Küsimus: Kas saan teha midagi, et liikluskaamera trahv tuleks otse minuni, kuna auto, millega sõitsin, ei ole minu nimel?19.12.2018

Tere, kui auto, millega kiirusületamise tegin, ei ole minu nimel ja ma ei ole ka kasutaja, siis kas saan teha midagi, et trahv tuleks otse minuni?

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere
Ei saa, trahviteade saadetakse sõiduki registriandmete järgi omanikule või vastutavale kasutajale.