Politsei

Küsimus: Kui keevitada teleskoopnuia välja tulevad osad kinni, kas siis muutub see seaduslikuks?19.12.2018

Tean, et teleskoop nui on tsiviilkäibes ebaseaduslik aga kui keevitada nuia välja tulevad osad kinni, kas siis muutub see seaduslikuks?

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere

Keevitamine ei muuda antud eseme olemust, tõsi et kaob teleskoobi funktsioon kui esemena jääb ta siiski teleskoopnuiaks mille omamine on keelatud. Seega keelatud külmrelva omamise eest alustatakse menetlust.