Politsei

Küsimus: Kas mängurahaga tasumine on samuti keelatud nagu on võltsrahaga?22.02.2019

Tere,
Kas mängurahaga tasumine on samuti keelatud nagu on võltsrahaga? Isegi kui see "kupüür" on teises suuruses, toonides ning seal peal on embleemid, mis ütlevad, et tegu ei ole päris rahaga.
Ehk siis kui ma turul näiteks tasun monopoly rahaga ning hiljem müüja avastab, et tegu on mängurahaga, kas see on siis karistatav?

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee