Politsei

Küsimus: Kas politseid on võimalik kutsuda ka ise anonüümseks jäädes, sest minu tuttavad noored joovad ja tarbivad muid aineid?09.07.2019

Tere. Tahtsin küsida kas politseid on võimalik kutsuda ka ise anonüümseks jäädes? Asi on selles, et mu alaealised tuttavad joovad, suitsetavad ja tarbivad muid narkootilisi aineid (teevad palju igasugu joomapidusi jne) aga kuna kui nad saaksid teada, kes politsei kutsus, siis nad ei jätaks seda kindlasti nii ja maksaks mulle kätte.

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere

Jah on. Reeglina ei ole põhjust isegi mitte patrullile öelda, kes väljakutse tegi.