Politsei

Küsimus: Kas ma võin ise oma aia peale märgi panna, et parkimine keelatud ja auto viiakse ära?09.07.2019

Tere. Eramaja ette pargitakse pidevalt autosid, vahel ka pikemaks ajaks. Kas ma võin ise aia peale märgi panna, et parkimine keelatud ja auto viiakse ära? Või on selleks vaja luba ja kui on vaja siis kellelt. Praegust kirikut seisab võõras auto juba nädal aega. Oma autot mul pole kuhugi parkida. Eramaja asub täitsa tee ääres.

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere

Kui pargitav maa-ala kulub Teile siis jah võite. Kui see on omavalitsuse maa siis tuleks pöörduda nende poole.