Politsei

Küsimus: Mida teha ja kuidas toimida kui mu fb ja meili aadress kaaperdati ja ma ei pääse kuhugi ligi?09.07.2019

Tere. Mida teha ja kuidas toimida kui mu fb ja meili aadress kaaperdati ja ma ei pääse kuhugi ligi? Et tegu pole minuga vaid mu tuttavaga. Suured tänud ette

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere

Avage lehekülg www.facebook.com ning veenduge, et avaneb sisselogimise aken. Kui ei, siis logige välja
Seejärel www.facebook.com/hacked selle abil saab konto tagasi
Kui avaneb e-posti aadressi valimise/sisestamise koht ning seal on märgitud muudetud aadress, siis saate valida võimaluse, et puudub sellele aadressile ligipääs ning määrata uue aadressi.
Uue e-posti aadressi määramisel peab Facebook kinnitama Teie isiku, see tähenda, et Teil palutakse saata foto isikut tõendavast dokumendist. Seda tuleb teha muidu konto taastamine ei õnnestu!