Politsei

Küsimus: Kas alaealiste joomapeole saab kutsuda anonüümselt politsei?09.07.2019

Kui ma helistan anonüümselt politseisse, et toimub alaealiste joomapidu, kas siis avaldatakse nendele kellele ma politsei kutsusin, minu nimi?

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere

112 ei ole mitte mingit põhjust sellise kõne peale edastada teataja andmeid. Seega ei, Teie nime ei avaldata.