Politsei

Küsimus: Kuhu peaksin pöörduma kui naabrimaja turvakaamera on suunatud minu maja akente peale?13.02.2020

Tere

Kuhu peaksin pöörduma kui naabrimaja turvakaamera on suunatud minu maja akente peale?

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Andmekaitse Inspektsiooni poole - www.aki.ee aga enne seda on mõistlik pöörduda naabermaja elanike või ühistu juhatuse poole ja juhtida sellele tähelepanu ise.