Politsei

Küsimus: Kas eksitus inimese nimes muudab protokolli kehtetuks?13.02.2020

Tere
Sain protokolli selle eest, et keerasin keelumärgi alt sisse kuna ei pannud seda tähele ja olin eksinud ja tahtsin telefonist vaadata google mapsi kuhu minna. Politseinikud tulid minu juurde ja kumbki nendest ei tutvustanud end. Protokolli kirjutati minu nimi valesti, nt kui mu nimi Marko siis kirjutati Marku või Markc ehk siis O tähe asemel kirjutati U või C( O täht jäi poolikuks ja see näeb välja nagu U või C). Kas see tühistab protokolli ära kuna sellist inimest pole ju olemas?

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere

Automaatselt ei tühista. Selleks tuleb Teil pöörduda kas kohtusse või esitada vastulause vastavalt protokollis märgitud korrale.