Politsei

Küsimus: Kui palju ja kui kaua mõjutab mu tulevikku see, et olin ilma juhtimisõiguseta alaealisena joobes autoroolis?13.02.2020

Tere,
Kui palju mõjutab mu tulevikku see, kui olin ilma juhtimisõiguseta alaealisena ja joobes autoroolis? Kui palju see mu tuleviku hakkab mõjutama ja mis moodi see võib mõjutada?

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere
Kui trahv tasutud siis 1 aasta jooksuul trahvi tasumise kuupäevast ei ole Teile võimalik juhtimisõigust anda. Muud tagajärge see pigem kaasa ei too hetkel.