Politsei

Küsimus: Kas mul on alust teha avaldus selle kohta, et naisterahva, kellega ma suhtlesin, kõnesid salvestas salaja tema mees?13.02.2020

Tere küsimus selline

Ma hakkasin suhtlema ühe naisterahvaga, kelle eksmees luges meie kirjavahetust ja paigaldas naisterahva telefoni mingi äpi, mis salvestas meie kõnesid ja salvestused läksid kõik eksmehe e-mailile.
Nüüd ähvardab naist, et minuga suheldes kasutab salvestusi naise vastu, et näidata et naine teda petnud vms.
Aga mulle tundub, et mees ise seadust rikkunud, sellise salvestamiseks?
Kas oleks minul alust tema vastu avaldus teha?

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere

Alus avalduse esitamiseks on antud eksmehe naisel.