Politsei

Küsimus: Kas mind ja riiki petetakse?01.11.2011

Mida teha kui võlgnik ei maksa kohtu poolt määratud summat,ise soetab vara ja kohtutäitur ütleb, ju töötab mustalt? Majad pandi müüki, nüüd elab ise ikka edasi majas ja täitur ütleb, et ju keegi ostis välja. Meie majast sõidab igal tööpäeva hommikul ja õhtul mööda nagu tööle ja koju, aga pangas raha pole. Kas töötab mustalt ja petab meid ja riiki? Kas saab midagi ette võtta?

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Isiku mustalt töötamine ei kuulu politsei töövaldkonda. Küll aga võiks sellesisuline informatsioon huvitada Maksu- ja Tolliametit, seega võiksite sellise vihje edastada neile. Maksu- ja Tolliameti vihjeliini kontaktid on saadaval sellelt lingilt: http://www.emta.ee/?id=21925.