Politsei

Küsimus: Mida ma ei pea politseile ütlema avalikus kohas?04.05.2020

Tahtsin teada millest on mul õigus vaikida kui politsei küsitleb mind avalikus kohas?

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere

Sellist loetelu ei ole kehtestatud. Sisuliselt võiks rakendada sama põhimõtet mis ütluste andmise juures, et ei pea andma ütlusi mis Teid või Teie lähisugulasi süüstaks.