Politsei

Küsimus: Kas turvafirmadesse on mõtet kandideerida, kui sain 2003 a karistada kriminaalkorras, see on nüüd kõik juba möödanik?28.01.2021

Tere! Sain karistada kriminaalkorras 2003.a tingimisi 3 aastat 1,5 aastase katseajaga, on registrist kustutatud, arhiivis. Kas turvafirmadesse on mõttetu kandideerida?
Tänan.

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere

Antud karistus peaks olema kantud karistusregistri arhiivi ning ei tohiks seega seada piiranguid kandideerimisel.