Politsei

Küsimus: Isa on Rootsis kadunud, kuidas peaks juurdlusest teada andma?14.11.2011

Poeg on isa kadumisest andnud teada ka siinsele politseile. Küsiksin, kas peaks andma siinsele politseile teada juurdluse käigust Rootsis ja juhtima tähelepanu ka sellele, et võib tegemist olla ka inimrööviga?

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere,
Kindlasti võiksite Te jagada saadavat informatsiooni ka Eesti politseiga. Selleks peaks siis poeg pöörduma siinse menetleja jutule. Tähelepanu tuleb juhtida kõigile, mis asjaga vähegi seotud on, sealhulgas ka inimröövi kahtlusele.