Politsei

Küsimus: Kas politsei võib käituda ülbelt, kuigi aktsepteerisin oma süüd?29.04.2021

Tere,
mind peeti kinni mõned päevad tagasi väidetavalt keelatud kohas tagasipöördega. Paraku olin roolis piiratud juhtimisõigusega ja ilma vanemata. Süü võtsin omaks. Inspektorid olid üldjoontes viisakad, kuid vanemkonstaabel käitus ülbitsevalt minu ema ja ka minu suhtes olenemata, et mõistsin süüd. Kas selline käitumine on politsei poolt normaalne?

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere

Kui Teil on kaebusi, seoses ametniku tegevusega, siis on mõistlik esitada kirjalik kaebus ja saata see ppa@politsei.ee peale.
Ametnikud peavad olema viisakad.